Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri
Kategori: Müşteri İlişkileri Tarih: 20.03.2014 Okunma: 1527

 

Kargo ücreti ne kadar? 

Kargo ücreti 8,00 TL dir. Banka havalesi ile yapılan ödemelerde kargo ücreti ilave edilmezse teslimat anında alıcı tarafından ödenir. Türkiye geneline tüm gönderiler; kişiye özel ürünlerde Sürat Kargo, diğer site ürünlerinde Aras Kargo ile yapılmakta olup  kargo ücreti 100 TL altında 8,00 TL, 100 TL üzeri ücretsizdir. Kıbrıs'a, İstanbul Adalar ilçesine gönderim yapılmamaktadır. 

Sipariş ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek? 

Kişiye özel ürünler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişini vermiş olduğunuz ve stoklarımızda olan diğer ürünler  48 saat içinde kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Ürünler, ürüne göre hazırlanmış koli ve paketlerle size ulaştırılmaktadır.

 

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeli? 

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, fatura/irsaliyeye yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.

Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Tutanak tutturulmayan ürünlerden sorumluluk kabul edilmez.

 

Bolidya.com Tüm Hakkı Saklıdır. © 2014 - 2017. Design By Serbay Interactive