İade Bilgileri

İade Bilgileri
Kategori: Müşteri İlişkileri Tarih: 20.03.2014 Okunma: 1121

 
 
Ürünü göndermeden önce 0532 120 20 86 numaramızdan bizi arayıp iade talebinizi bilgilendirmeniz ve iade hakkınız ile ilgili bilgi alamanız önemle rica olunur.

Genel iade şartları;

 

·         Satın aldığınız ürünleri ondört ( 14 ) gün içinde, orijinal ambalajında, hiçbir şekilde kullanılmamış ve hasarsız olarak, faturası ve iade sebebinizi içeren bir not ile birlikte bize geri gönderirseniz, aşağıdaki “ İade kabul edilmeyen ürünler “ başlığındaki ürünler hariç kontrol ettikten sonra iade olarak kabul edilir.      İade kabul edilmeyen ürünler :

·         Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi tarafımızca kabul edilmez.

·         Telefon iadelerinde hiçbir şekilde ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmış ürün iade kabul  edilmez, ekranda ve telefonun diğer yerlerinde çizik, hasar vs. olan ürün iade kabul  edilmez. Standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri içinde olmayan ürünler iade kabul  edilmez.

·         TC. Sağlık Bakanlığı’nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği’ne göre kişisel bakım ürünleri, parfümler,  hijyenik ve kozmetik  ürünlerinin  açıldıktan sonra iade edilmesi ve değişim söz konusu değildir.

·         Vücut ile bire bir temas gerektiren her türlü ürün, tek kullanımlık ürünler iade kabul edilmez.

·         Bijuteri ürünlerinin iade edilmesi ve değişim söz konusu değildir.

·         Niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler 

·         Tüketicilerin hijyenik açıdan korunması gerekçesiyle alt iç çamaşır ürünlerinin iade edilebilmesi için kullanılmamış olması gerekmektedir. Mayo, bikini gibi ürünlerde ise ürünün koruma bandı bulunduğu sürece ürünün iadesi mümkündür.

·         Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlere yönelik kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

·         Satışa sunulandan farklı olarak üzerinde değişiklik yapılan (Örneğin; yüzük ölçüsü sitede sunulandan farklı üretilen) ürünlerde, aksesuarlarda, çanta ve saatlerde iade kabul edilmemektedir.

·          Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

·         Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.


 

 

 Lütfen Dikkat:
Hasarlı Statüsü ile hiçbir ürün iade kabul edilmez. Kargo tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Bolidya.com sorumlu değildir.

Bolidya.com Tüm Hakkı Saklıdır. © 2014 - 2017. Design By Serbay Interactive